Franz Glaubacker *
(Sarajewo 1896-1974 Linz) "Pfeifenraucher", links oben signiert F Glaubacker, Öl auf Karton, ca. 60 x 45 cm, gerahmt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
11.12.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Franz Glaubacker *
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 11.12.2013 |